CHP’li Karşıyaka Belediyesi’nin taksit taksit maaş uygulaması devam ediyor. Belediyenin iştiraki Kent A.Ş bünyesinde görev yapan 900 işçi ile Personel A.Ş.’de çalışan bin 400 işçi olmak üzere toplamda 2 bin 300 çalışan maaşlarını zamanında alamıyor. SABAH’a konuşan işçiler, “Maaşlarımızın taksitlerinin ne zaman yatacağını bilmiyoruz. Kiramızı, kredi borçlarımızı zamanında ödeyemiyoruz. Hepimiz borç batağındayız. Bankalara sürekli faiz ödüyoruz. Tefeciye düşen arkadaşlarımız oldu” dedi.